درباره ما

نیوزام یک موتور جستجوی هوشمند خبری است که فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد.

نیوزام با استفاده از الگوریتم‌‌ها و روش‌های پیچیده، آخرین اخبار بیش از 20 منبع خبری برتر ایران را بطور خودکار دریافت، طبقه‌بندی و منتشر می‌کند.

 با توجه به تعدد پایگاه های خبری ، مرور و مشاهده همه اخبار نیازمند وقت فراوانی می باشد. به همین منظور برای تسهیل دسترسی کاربران به همه ی اخبار از جمله مهمترین آنها ، جستجوگر خبر نیوزام راه اندازی شده است.

ما سعی کرده ایم حداکثر امانت را برای منابع خبری تحت پوشش رعایت کنیم و برای قوانین آنها ارزش قائل شویم.بنابراین برای تمامی اخباری که مشاهده می کنید ، منبع و زمان خبر به طور کامل ذکر شده و خبر کامل به صورت صفحه ای از منبع خبر قابل مشاهده است.

سلب مسئولیت

چینش، دسته‌بندی و انتشار اخبار کاملا بصورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی صورت می‌گیرد. بنابراین اخباری که در نیوزام منتشر می‌شود، اخباری است که در منابع خبری تحت پوشش نیوزام منتشر شده و نیــوزام مسئولیتی در برابر این اخبار ندارد.

نیوزام وابسته به هیچ گروهی (سیاسی و ...) نیست و هدف آن تنها انتشار آخرین اخبار ایران و جهان است.

نیوزام رایگان فعالیت و برای تامین هزینه‌های سایت از تبلیغات استفاده می‌کند. نیوزام سعی دارد تا آگهی‌هایی را منتشر کند که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. نیوزام مسئولیتی دربرابر محتویات آگهی‌های منتشر شده ندارد.

 

همانطور که ذکر شد ، تمامی اخبار بصورت خودکار گردآوری می شوند. بنابراین اگر در محتوای خبر موردی ناخوشایند یا خلاف مقررات مشاهده کردید ، از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع رسانی کنید. همچنین اگر انتقاد ، پیشنهاد و یا درخواستی دارید ،اگر در نیوزام اشتباهی رخ داده است ، می خواهید موردی به نیوزام اضافه شود و یا درخواست اضافه کردن پایگاه خبری خاصی را به منابع تحت پوشش دارید ، ما را از طریق همین صفحه ارتباط با ما در جریان بگذارید و ما را در بهتر کردن نیوزام کمک کنید !

×
alert